Hidrolik Valfin Sızdırmazlık Elemanı Vana Gövdesi Faktörüdür İyi Veya Kötü

Hidrolik valfın sızdırmazlık elemanı, valf gövdesinin iyi veya kötü faktörüdür

Hidrolik valf aslında, hidrolik basınç, sıvı basıncını components akış ve bileşenlerin yönünü kontrol etmek için kullanılan hidrolik valf. ve hidrolik valf hasarı sızdırmaz hale getirir, yaygın fenomendir, ana faktör çalışma sıvısındaki safsızlıktır. Kirlilikler sızdırmazlık elemanları arasında öğütülür ve valfın sızmasına neden olur. Bu nedenle, yabancı ülkelerde ilgili hidrolik bileşenlerin derecesi, filtrenin ilgili doğruluğunu benimsemelidir. 5um yağ pompasının sızdırmazlığını düşünürler, eğer 3 / um filtre için filtre hassasiyeti varsa, hidrolik valf ömrü 10 kat daha 10 kat arttırılabilir.

= Hidrolik valflerin kullanım performansı ve valfın servis ömrü daha yüksek gereksinimleri ortaya koydu. Mevcut durumda, hidrolik valf, valfın ömrünü, emülsiyonun toplam akışı ve filtrenin durumunda ve valfın 120 göze takılı manyetik filtrenin durumundaki açma ve kapama sürelerinin sayısı ile ölçülmektedir. Ama aslında, iç mekan tipi test, deliğin gerçek çalışma sonucundan büyük ölçüde farklıdır. Şimdi birçok ülkede, hidrolik valf deney formu, anti-kirlilik gereksinimlerini artırdı ve bazı uygun emdirilmiş kömür, bazı mekanik katışkılarla karıştırılmış emülsiyon.

Bu amaçla, sızdırmazlık elemanlarının çalışma koşullarına uygun yeni, güçlü bir anti-kirlilik, hidrolik valf kullanma ihtiyacı, valf gövdesinin hizmet ömrü sadece bakım maliyetlerini korumak ve üretimi geliştirmek için değil, büyük önem taşır. müşterilerin verimliliği.