PetroChina Rotork elektrikli hidrolik valfler boru hattı güvenliği artırmak için sipariş

Çin Ulusal petrol şirketi Skilmatic elektro-hidrolik Vana aktüatör petrol boru hatları için tek bir satın alma altında İngiltere Roto şirket güvenliği ve ESD (Acil kapatma) sorumluluk artırmak için güvence verdi. Yunnan'ın boru hattı bulunan petrol doğal gaz grup şirketi Çin'e Bengal Körfezi'nın offshore alanlardan petrol ve gaz boru hattı ağ bağlıdır.

Rotork Skilmatic aktüatörler pompa istasyonu otomatik Görevlisi-Alerjik Vana oyun onların izolasyon ve ESD işlevinin etkin koruma içinde yüklenir. Evrensel uzaktan kapatma valf (ROSOV) özellikle acil durum için tasarlanmış Bu kapakların boru hattı arabirimleri kesti. Hızlı ve hassas Vana hareketi sağlamak için tek bir yönde ve çok güvenilir mekanik bahar dönüş hareketleri sağlamak için etkili koruma yönünde, bağımsız olarak rotork elektrikli hidrolik fren tasarım başarılı birçok ülkede kritik uygulamalarda.

Skilmatic aktüatörler-ecek var olmak elde edilebilir etkili koruyucu özellikleri hassas bir kontrol dahil ederek IQ akıllı elektrikli cihaz teknolojisi yararları rotork, ile kombine izleme ve alarm sinyalleri, veri çalışma yüksek yüzey-in varlık yönetimi uzaktan izleme ve tanılama için kaydedildi. ESD işlevi güç ve kontrol sinyallerini toplam kayıp olarak çalıştırmak için yapılandırılabilir.