Hidrolik El Pompaları Güvenlik Güçlü Taşınır Kolay

Basit ve kullanışlı bir hidrolik güç kaynağı olarak, manuel hidrolik pompa, gemi inşa endüstrisi, kömür madeni makineleri, petrokimya, metalurji, elektrik ve ağır makineler gibi birçok alanda yaygın olarak kullanılmaktadır. ve küçük boyutu, hafif, taşıması kolay, güçlü güvenlik ve diğer avantajları çok sayıda kullanıcı tarafından kabul edilmektedir.

Manuel hidrolik Pompa, çalışma basıncı 100 ~ 300mpa; dahili aşırı basınç valfi, basınç aşırı yüklenmesini önlemek için, pompanın ayrıca bir emniyet boşaltma valfine de sahiptir; ikinci mertebeden akış tasarımı, 33CC'nin birinci dereceden düşük basınç deplasmanı, deplasman 1.6CC olduğunda iki aşamalı yüksek basınç; sabit güç koşullarında, düşük basınç ve büyük akış yağ kaynağı, yüksek basınçlı küçük akış beslemesi, Zaman kazandırır ve verimliliği artırır. Toplam boyut yaklaşık 11Kg toplam yağ ağırlığı ile 585 * 120 * 170mm'dir. Bu pompanın kullanımı uygun, esnek, düşük emek yoğunluğu, dayanıklı, ideal bir ultra-yüksek basınçlı hidrolik güç kaynağıdır.

Manuel hidrolik Yağ Pompası, manuel mekanik enerji, özellikle güç kaynakları, gaz kaynakları ve diğer güç kaynağı vesilesiyle, küçük bir hidrolik pompa istasyonunun sıvı basınç enerjisine dönüştürülebilir, ultra-yüksek basınçlı yağ basıncı için ihtiyaç maden, tüneller, köprüler ve diğer öngerilmeli gerginlik inşaatlarında çalışmak. Manuel pompa, çift etkili tersine çevirme mekanizmasına sahip, yüksek ve düşük basınçlı iki kademeli yağ besleme fonksiyonuna sahiptir. Deplasman büyük olduğunda düşük basınç, operasyon çok emek tasarrufu sağlar.

Bir basınç göstergesi ile manuel pompa tarafı, büyük bir açıyla döndürülebilir, herhangi bir açıyı gözlemlemek kolay, metal plaka kutusu, uzun servis ömrü, basit kullanım, kolay bakım ve benzeri ile patlamaya dayanıklı ortamda çalışabilir. Kömür maden yolunda öngerilmeli konstrüksiyonun isteğe bağlı ekipmanı olan öngerilmeli gerdirme Jack, gergi Jack, ankraj Rod (kablo) dinamometre, çelik şerit kesici ve halka zincir hidrolik kesme ile kullanılabilir.

Uygulama alanı

Güç, boru bağlantı parçaları, hortumlar, valfler, basınçlı kaplar, silindirler ve diğer statik ve yıkım testlerini sağlamak için bıçak, hidrolik pense, delme makineleri ve diğer inşaat ekipmanlarının kesilmesi için saha operasyonlarındaki güç, demiryolları, kurtarma, inşaat ve diğer endüstriler statik, dinamik test emniyet valfi kalibrasyonu, vana ve kuyu montajı su kabarcığı testinin, hava basıncı regülatör testinin, otomotiv fren sistemi testinin, haberleşme kablosu şişirilebilir ekipmanın bakımından sonra havacılık aksesuarları.