Hidrolik El Pompaları Basit ve Kullanışlı Bir Hidrolik Güç Kaynağı

Basit ve kullanışlı bir hidrolik güç kaynağı olarak hidrolik el pompası, gemi yapımı endüstrisi, kömür madenciliği makineleri, petrokimya, metalurji, güç ve ağır makine ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Ve küçük boyutu, hafif, taşıması kolay, güvenlik ve kullanıcıların büyük çoğunluğunun kabul ettiği diğer avantajlar.

100 ~ 300MPa hidrolik el pompası çalışma basıncı; Basınç aşırı yüklenmesini önlemek için dahili basınç tahliye vanası da bir emniyet boşaltma valfine sahiptir; iki akış tasarımı, 33CC düşük basınçlı deplasman, iki yüksek basınçlı deplasman 1.6CC için; sabit bir güç koşulları, düşük basınçlı geniş akış, yüksek basınç ve küçük petrol akışı elde etmek, zaman tasarrufu ve verimliliği artırmak için. Boyutlar yaklaşık 11Kg toplam ağırlığı ile 585 * 120 * 170mm. Bu pompanın kullanımı esnek ve esnek, emek yoğunluğu düşük, dayanıklı, ideal ultra yüksek basınçlı hidrolik güç kaynağıdır.

Uygulama kapsamı

1. Güç, demiryolu, kurtarma, inşaat ve saha sahalarında diğer endüstriler, kesici, hidrolik kelepçe, delme makinesi ve diğer inşaat makinaları için güç sağlamak,

2. Boru bağlantı parçaları, hortumlar, valfler, basınçlı kaplar, silindirler vb. Statik ve patlatma testleri sağlar.

3. Statik, dinamik test güvenlik valfi kalibrasyonunun bakımından sonra havacılık aksesuarları,

4. Valf ve kuyu başı cihazı Su kabarcıklı testi,

5. Hava basıncı regülatörü tespiti,

6. Otomotiv fren sistemi testi,

7. Haberleşme kablosu şişme ekipmanı.