Hidrolik kontrol Vana seçim Rehberi

Hidrolik kontrol tayini vanalar, sistemin en yüksek basınç ve Vana ile gerçek akışı dayalı ve dikkate alınarak valf denetimi performans, sağlamlık ve bağlantı noktası boyutu, boyutları, yükleme, bağlantı, operasyon, vb, ürün örnekleri veya katalog seçin. Hidrolik kontrol valfleri her türlü Hidrolik sistem konuları destekleyen aşağıdaki gibidir:

1, hidrolik kontrol vanası gerçek akışını

Hidrolik Valf serisi ve paralel devre ile ilişkili gerçek akışını: seri devrede etrafında akış ve paralel akış eşit petrol ve petrol akışı için. Buna ek olarak, tek çubuk Hidrolik silindir sistemi piston dışarı ve retrakte özen için ne zaman dönüş petrol akışı: choke Rod-Alerjik geri içine yağ ve genişletilmiş Rod dönüş yağı akış oranı, eşit iki alan sayısına oranı.

2 derecelendirme ve anma akımı, Hidrolik Valf basınç

Hidrolik kontrol Vana basınç oranı ve nominal akış basıncı ve akış kullanmak yerine yakın olmalıdır. Yüksek Güvenilirlik gereksinimleri olan sistemler için vana basınç oranı daha fazla basınç yüksek olmalıdır. Anma basıncı ve akışı ise basınç ve akış, hidrolik motorla neden daha az vanaları ve hidrolik sıkma güç ve iş kalitesini olumsuz yönde; sıralama Vana ve basınç için akışını kullanan sistemde kısma vanası anma akımı, aksi takdirde titreşim veya diğer istikrarsızlık çok daha küçük olmamalıdır. Kapak akış, minimum akış dikkat etmelidir.