Hidrolik sistem (Hidrolik), zarar ve aşırı yağ sıcaklığı önlenmesi

Hidrolik sistem (Hidrolik), zarar ve aşırı yağ sıcaklığı önlenmesi

1. hidrolik yağ viskozite

Yüksek sıcaklık hidrolik yağ viskozite, eğilimli sızıntıları, hacimsel verim azalır azalır, hidrolik yağ viskozite sıcaklık ile değişir. Bu arada, zavallı özellikleri yağlama, kaynaklanan aşınma veya bile ateş.

2. kısmen hidrolik istasyonu ve genişleme aşırı ısınmasını nedeniyle

Nedeniyle sistemin çeşitli bileşenlerinin lineer Genleşme katsayısı, Isıtma ve soğutma koşulları değişir, her bölümü termal genleşme tam olarak, böylece farklı türevleri üreten aynı bağıl hareket sonuçlanan normal geçiş izni, artan sürtünme karıştırma Vana çekirdek parçaları zarar olasılığı daha yüksektir. Bu arada, yüksek sıcaklık yağ film incelir, bileşenlerin erken yıpranma nedeniyle yüzey ve kullanılmayan veya eski kesin çiftleşme sonucu artan mekanik aşınma.

3. yağ oksidasyon kararlılığı ve termal kararlılık imha

Oksidasyon kararlılığı: sıvı direnci ve oksijen (özellikle hava) tepki yeteneği anlamına gelir. Termal kararlılık: kimyasal reaksiyonlar karşı koymaya yeteneğidir sıvı yüksek sıcaklıkta. Isı nedeniyle sıvı oksijen ve metaller ve oksitleyici, kötü gitmek yağ yapmak. Sıcaklık, basınç ve hız oksidasyon hızlanır, oksidasyon oluşturulan malzemenin metaller korozyona artar.