Nasıl doğru silindir modelleri seçmek için!

Silindir model seçimi, içinde ana Hidrolik silindir ve basınç.
Örneğin:
1) 300 MM inme, 4000 KG, seçtiğiniz silindir ne tür bir itme?

İtme 4 ton basın, silindir basınç 8MPA, 80, silindir modeli 80 * 40 * 300 silindirin iç çap için tasarlanmış ise, hesaplanan olamaz-8MPA, çubuk Silindirler, düşük maliyetli, kolay bakım kravat.
Seçim 16MPA silindir basınç, iç çapı 60 silindirin çıkabilir, silindir modeli 60 * 35 * 300-16MPA, kaynaklanmış olabilir veya çubuk kravat.

Sistem basınç mekanik ekipman, önerilen kombinasyonu silindir basınç emin olun. Makine ve ekipman terbiye için o zaman seçme sistem basıncı daha az, kaba 5MPA genellikle daha düşük ise, o zaman sistem basıncı büyük seçilir.

İçinde silindirin çapı gidin ve silindir bağlantı, karar vermek için öngörülen sistemi basınçlı kaplar belirleme, rod end iplik, yüklemeyi belirli boyutlara ve benzeri. Tabii ki, silindirin yükleme ve aynı zamanda gibi silindir monte dikey, ilişki, tahmin etme işlemi yatay olarak monte edilmiş, ya da açılı.

2) ile üst 4t için iki hidrolik Silindirler ağırlıkları hareketi dikey yönde, 2000 mm, kontur kaldırma silindir seçmek nasıl sormak?
Hidrolik silindir önemli Parametreler: delik, inme, basınç (ya da kuvvet).
Geçişli 50, basınç 12MPA, kullanımı iki ton kuvvet ulaşabilirsiniz gibi sıkıcı ve basınç iki değişken. Örneğin, geçişli 63, basınç 7MPA, kullanımı iki ton kuvvet ulaşabilirsiniz.

Basıncı senin donanım sistem basıncı, sistem basıncı senin hassas makineleme donanımları, hassas makineleme donanımları alçak basınç sistemi daha büyük ayarlanabilir görmek için sırayla bağlıdır.
Bu yüzden bir Hidrolik silindir, sistem basıncı belirlemek için ilk aygıt seçmek için.

Gereksinimleri istisnai durumlarda ağırlığı içinde yakıt tankı sızıntısı---yüksek gereksinimleri ve hidrolik sistemi, aynı zamanda bu yapılandırma sağlamak için düşmek değil.