Hata ayıklama mekanik bir Hidrolik sistem gerektirir

İlk olarak, sistem doldurmadan önce onun temizlik hükümlerine uymak.

İkinci olarak, hidrolik yağ (Hidrolik) belirtimi ile dolu, çeşitli özellikleri talimatları ile uyacak; sıvı, tamamen kaldırıldı havayla dolu bir kez daha egzoz bağlantı noktasını açmanız gerekir.

Üçüncü olarak, sistem basınç testi yapılmalıdır. Petrol sistemi (Hidrolik) motor, Servo valfler, oransal valfler, basınç sensörleri, basınç akü ve röleler, içinde belgili tanımlık sınav katılmak için izin verilmez. Test basıncı yavaş yavaş gereksinimleri aşağıdaki tabloda adımınızı, 10 dk sonra anma basıncı aşağı bastır, kaynaklar, arabirimler ve mühürler, sızıntı olabilir kontrol edin.

Dört, hidrolik pompalar başlatmak, yağ (Hidrolik) basıncı sağlanan yönergelere uygun olarak olmalı; pompa giriş sıcaklığı fazla 60 ° c yağ ve az 15 derece olmayacaktır; Filtreler hava nefes, tahliye vanası (veya basınç vana düzenleyen) ayarlamak basınç artış yavaş yavaş kadar çalışma basıncı. Alttan yukarıya ittirmek havalandırma tutun hava sistemden birden çok kez açmanız gerekir.

Beş özellikleri ve Emniyet valfleri, basınç valfleri ve röleler, kontrol vanaları, akümülatörler ve Basınç vanaları ve diğer öğeleri göre ayarlanması gereken, performans hükümler ve doğru duyarlı ve güvenilir uyacaktır.

Altı pistonlu, Hidrolik sistem (piston), kaymak, mobil iş istasyonları ve diğer sürücü (aygıt), inme ve hız kümesi içinde olması gerektiğini hiçbir titreşim, tarama ve durgunluk;

Yön ve basınç Rölyef normal şok değil olmayacaktır.

Yedi sistemleri petrol (sıvı) yolun açık olmalıdır. Herhangi bir yük sınamak için önce çalışma bu devreye alma.