Hidrolik Solenoid Vana

Hidrolik Solenoid Vana
Ürün ayrıntıları

Ningbo Zhenhai Finotek makine Co., Ltd bir önde gelen Çin hidrolik solenoid Vana üreticileri ve tedarikçileri Çin, satın almak ya da toptan özelleştirilmiş toplu hidrolik solenoid Vana bizim fabrikadan hoş geldiniz.

Hidrolik solenoid Vana Ulusal Akışkan gücü Derneğin kısa NFPA D03, D05 Serisi Standart Vana montaj desenin adını uygun endüstriyel ekipmanlar için kullanılır, standart NFPA D03, D05 Vana için eşleşen subplate veya montaj manifold. Hidrolik solenoid Vana da 4WE, 4way 3 pozisyon Vana denilen ve yaygın olarak genişletmek veya çift hareketli ile hidrolik Silindirler geri çekmek için kullanılan veya Hidrolik motor döndürme denetlemek için kullanılan.

Hidrolik solenoid Vana biriktirme olur bahar merkezli olan birine Genişlet eylem elde etmek veya Hidrolik silindir ayıklamak için iki pozisyon elektrik bobini tarafından itme kapak biriktirme açık iken bloke konumda tüm bağlantı noktaları başlangıçtaki konumuna alanında bulunacaktır, Vana biriktirme güç kapalı olduğunda Merkezi konumunu döndürür.

Finotek hidrolik solenoid Vana hızlı solenoid üzerinden tek ve güvenilir hidrolik basınç altında biriktirme işlem altında sessiz gürültü ile özellikle geçiş sırasında yanıttır. Yüksek kaliteli hammadde kullanarak, bizim hidrolik solenoid Vana diğer markalar daha uzun servis ömrü ve tüm biriktirme değiştirilebilir.

Hidrolik solenoid Vana özellikleri:

Güç: Hidrolik yağlar

Marka: Finotek veya OEM

Max. Operasyon Pressure(T): 21Mpa

Max. Faaliyet Pressure(P,A,B): 31.5Mpa

Max. Akış hızı: 60L/dak.

Ortam sıcaklığı: -30 ile + 80 (° C) NBR O-halkaları için

Mevcut voltajı: C:12V, 24V; AC:110V, 220V

Voltaj Toleransı: + %10 -15%

Anahtarlama frekansı: DC:15000Times / s; AC:7200Times / s

Petrol orta: Mineral yağ DIN51 524, VDMA 24 568 veya kolza yağı, viskozite 10 – 400 CST göre

Önerilen orta filtreleme: ISO 4406 standart, temizlik sınıfı: 20/18/15


Sorgulama