DBD doğrudan oyunculuk tahliye vanası

DBD doğrudan oyunculuk tahliye vanası
Ürün ayrıntıları

Doğrudan oyunculuk tahliye vanası kolu doğrudan ayarlayarak sistem basıncı sınırlandırmak için kullanılır. Bu valf gibi bir asansör güvenlik koruması için bir aygıt olarak gibi küçük akış hızı ile yüksek Enjeksiyon Makinası için kullanılır.

Bahar doğrudan oyunculuk relief Vana DBD türü anahtar parçasıdır, kaliteli alma bahar hammadde kullanıyoruz, küçük bir bahar deformasyon sonra uzun süreli ve yüksek basınç altında olduğunu. Finotek DBD doğrudan oyunculuk kabartma, kapak hidrolik birimleri veya sistem her türlü baskı düzenleme veya emniyet valfi olarak yüklüyor basınç sızdırmazlık için önemli öğeleri bitirdikten sonra yüksek mukavemetli çelik tarafından ve tüm sertleştirilmiş yapılır. DBD dişli bağlantı, ama montaj bloklar ile subplate değişken olabilir. Max. ayarlama basınç DBD serisi 40Mpa için ulaşabilirsiniz.

Doğrudan eylem Relief Vana - DBD yapısı

Direct Acting Relief Valve-dbd structure

Piston doğrudan oyunculuk sönümleme yastıklama biriktirme DBD türü olan tahliye vanası kartuş bağlantıları ile. DBD serisi yastıklama biriktirme bölümü tarafından anlamak, lütfen resmi A-2, genişlemiş kafa bölümü görünümü yapısı önemlidir.

Yastıklama kapalı veya açık pozisyonda Yani bu vavle işlemi kararlılığınızı geliştirmek için biriktirmek, ancak Ayrıca yastık biriktirme düz hareket sağlamak için DBD Vana statik özellikleri geliştirmek için kullanılan kapak koltuk minder biriktirme karşı sadece dinamik hidrolik Sönüm etkisi yoktur.

Yastık biriktirmek açık bir konumda yastık biriktirme bağlantısı ile koltuk arasındaki koni şekli nedeniyle, bu nedenle, giriş ve çıkış bağlantı noktası akışında sabit sıvı kuvvet denge tutar. PIN "3" parçası ve çıkış bağlantı noktasında akış yönünü değiştirmeden için Anüler oluk ve giriş basıncı daha az etkiler akışı değişikliklere böylece artan akış hızı tarafından neden olduğu ve bir basınç-yüksek basınçlı ve büyük akış düzeyi ile akış özellikleri elde etmek bahar artışı kuvvet karşı koymak için vana İlkbahardan bir jet güç kuvvet karşı oluşturulan , hangi akış hızı basınç valfi ile miktarı artacak. Buna ek olarak, daha büyük bir çap bahar koltuk destekler ve daha yüksek basınç için Bahar yapı tasarımı kolaylaştırmak ve genişletmek için ön basınç aralığı doğrudan Rölyef vavle hareket DBD.

Sipariş kodu

Örnek (Normal kodu):"FT-DBDS 6 K 1 X / 315"
Açıklama aşağıdaki gibi:

FT-DBDS6K1 X/315
(1)
(2)(3)(4)(5)
(6)(7)(8)

(1) yapımcı kodu FT =

(2) H el tekerlek =
S = vidalı ayarlama ve koruyucu kapak

(3) boyutu = 6; 8; 10; 15; 20; 25; 30

(4) K kartuş montaj =
G = Dişli bağlantılar
P Subplate montaj =

(5) 1 x = Vana Serisi

(6) 315 = Bar(Psi):315(4600) indirgeyebilir basınç
25 = Bar(Psi):25(365) indirgeyebilir basınç
50 = Bar(Psi):50(725) indirgeyebilir basınç
100 Bar(Psi):100(1450) indirgeyebilir basınç =
200 = Bar(Psi):200(2900) indirgeyebilir basınç
400 Bar(Psi):400(5800) indirgeyebilir basınç =

(7) kod = inç iş parçacığı
2 metrik iş parçacığı =

(8) kod NBR mühürler petrol için =
V FPM mühürler fosfat ester için =

Özelliği


Ana hammadde: 45# karbon çelik (Vana House)
Güç: Hidrolik tarafından
Marka: Finotek veya OEM
Max. Çalışma basıncı: 6 ön aşamaları basınç.
Max. Akış oranı: 50-350L/dak.

Yağ orta sıcaklığı: -30 ile + 80 (° C) NBR O-halkaları için
Petrol orta: Mineral yağ DIN51 524, VDMA 24 568 veya kolza yağı, viskozite 10 – 400 CST göre
Önerilen orta filtreleme: ISO 4406 standart, temizlik sınıfı: 20/18/15

Direct-Operated-Pressure-Relief-Valve-symbol
Direct Acting Relief Valve DBD dimensions


Sorgulama