Seyyar hidrolik güç ünitesi DSC

Seyyar hidrolik güç ünitesi DSC
Ürün ayrıntıları

Seyyar hidrolik güç ünitesi DSC serisi çift pompa çift devre, elektrikli pompa istasyonu pistonlu pompa, dişli pompa, kontrol sistemi, elektromanyetik ters kayıt Vana, bir hidrolik kontrol vanası, enstrüman, motor ve yağ tankı hidrolik güç ünitesi oluşmaktadır. Çift devre, Çift kademeli Pompalar, otomatik ve diğer fonksiyonları, el veya ayak atlama anahtarı ile donatılabilir.

Hidrolik pompa yağ ve çalışma şartlarına seyyar hidrolik güç ünitesi DSC 32 ve 46 Anti-aşınma hidrolik yağ kullanılması önerilir. En uygun sıcaklık 30 55 için derecesi, ne zaman 15 altındaki yağ sıcaklık veya koşma, önce ısıtma yağı sıcaklığı düzenleyecek veya soğutma 60 daha büyük.

Hidrolik yağ genellikle kullanılan 6-1 ay bir kez değiştirilmesi gerektiğini ve tank temizlemek için kir ve toz kaldırma. Hidrolik şanzıman yavaş ve yağ kirli veya toz petrol pompa life azalır böylece artan gürültü içinde kaynaklanan Yağ filtresinde öyle her zaman yağ temiz tutmak için yapıştırırsanız sorun neden olabilir.

Seyyar hidrolik güç ünitesi DSC serisi kullanımı koymak gaz somun için açılmalıdır, petrol koyacaktır blok anahtarı Tarih, fiş koymak güç ve hızlı bağlantısı hızlı kafa hidrolik ekipman ile donatılmış. Güç düğmesi basın, 1-2 dakika, motor dönüş olmak yerleştirilir basınçlı durumunu kapatmak taşır. Aynı zamanda, hidrolik yağ çıkış çalışmaları yürütmek, 700 bar kadar yük ile hidrolik yağ çıkış artırır. Süper yüksek basınç elektrikli pompa işlemi açtıktan sonra anahtarı kaldırmak için petrol, sonuna kadar iade hidrolik yağ olmak hızlı bağlayıcı kümeleri kaldırmak, fındık spin, elektrik seçin, belgili tanımlık şalter kapatın.

Seyyar hidrolik güç ünitesi DSC teknik veri:
Çalışma basıncı işlemi: 0 MPa-30MPa
Akış oranı yüksek basınçta: 0,8 L/dak
Akış hızı düşük basınçta::4L/dak
Motor güç:1.5kW
Hidrolik yağ hazne hacmi: 16L - 36L

Seyyar hidrolik güç ünitesi DSC işlem simgesi:


Sorgulama