Hidrolik güç ünitesi birim DSS

Hidrolik güç ünitesi birim DSS
Ürün ayrıntıları

Hidrolik güç ünitesi birim DSS, Çift kademeli pompalar ile çift devre ve hidrolik el ile işletilen valf, yönlü el ile Vana işlev "O" tipi, "M" tipi, "U" türü ile kullanılabilir. Düşük basınç, yüksek ve alçak basınç pompası aynı zaman kaynağı olarak, almak bir büyük çıkış akımı, yüksek basınç, düşük pompa kontrol otomatik olarak boş Vana yağ basınç, motor gücü tüketimini azaltmak, petrol ateş azaltmak.

Hidrolik güç ünitesi biriminin performansını DSS yüksek basınç işlemi ve değişen basınç için kullanılabilir. Ham petrol temelinde, elektromanyetik valf, basınç röle, hidrolik kilit ve sistemi kontrol etmek için hidrolik diğer bileşenleri artırabilir.

Hidrolik güç ünitesi biriminde DSS basınç testi, petrol silindir ile donatılmış için basınç artışı muktedir ve ekipman ağırlık kaldırma, bükme ve doğrultma, germe, delme, sürükleyici, montaj ve demontaj taşıyabilir vb işlemi. Elektrikli yağ pompası, petrol sahası, büyük çelik fabrikası, mekanik ve elektrik, kimyasal, havacılık, Metalurji, makine, demiryolu, kağıt, bağlantı noktası, güç ve diğer alanları binada yaygın olarak kullanılır.

Hidrolik güç ünitesi birim DSS işlem simgesi:Hidrolik güç ünitesi birimi DSS:

Max. Yüksek basınç: Max. 80mpa için 0'dan

Max. Basınç düşük: 12mpa 0

Akış hızı:
0,8 M-15 L/dak yüksek basınç Debi için:
İçin düşük basınç akış hızı: 6 M/dk-46L/dak

Motor gücü: 1.5kW-15kw

Yakıt tankı kapasitesi: 35L - 170L

Genel olarak boyutu (L * G * H): aşağıdaki teknik grafik daha bakın

Sorgulama