Solenoid Vana Manifold

Solenoid Vana Manifold
Ürün ayrıntıları

Ningbo Zhenhai Finotek makine Co., Ltd önde gelen Çin solenoid Vana manifold üreticileri ve tedarikçileri Çin, satın almak ya da toptan özelleştirilmiş toplu solenoid Vana manifold bizim fabrikadan hoş geldiniz.

Solenoid Vana manifold özelliği yüksek güç basınç tüketimi, monte belirtimi talep göre hidrolik modüler veya kartuş vanaları ile mümkün olacak düşük veya yüksek akış oranları. Finotek solenoid Vana manifold içinde büyüklük--dan NG6, NFPAD03, CETOP3 NG32, NFPAD08, CETOP8, hammadde alüminyum, çelik ve döküm demir standart aralığı olarak imal edilmektedir.

Solenoid Vana manifold hidrolik solenoid işletilen Vana için tasarlanmıştır ya da kartuş Subaplar solenoid işletilen, manifold tasarımını esnek, kompakt boyutu, darbeye dayanıklı ve daha güvenilir çalışma yüksek veya orta basınç altında. Ham madde 3 türü vardır: döküm demir, alüminyum ve çelik her farklı hidrolik basınç başı olarak kullanılabilir.

Solenoid Vana manifold özellikleri:

Max. çalışma basıncı: Alüminyum malzemeler için hidrolik basınç 21Mpa(210bar), hidrolik manifold çelik veya dökme demir malzemeler için 350Mpa(350bar) veya daha fazla hidrolik basınç hidrolik manifold

Pozisyon taşıdık: yanında veya altında

Kullanılabilir dişli: SAE, BSPP, MPT veya Metrik

Max. akış hızı: 0-1000ml/dak.

Hidrolik Valf kullanılabilir: Biz, NG, CETOP hidrolik modüler vanaları ve hidrolik kartuş vanalar

Valf çalışma sıcaklığı:-22 ° F ila 250 ° F (-30 ° C ile + 120 ° C)

Solenoid voltajı: Voltaj Toleransı % %90 110 üzerinden.

Orta: Mineral bazlı sıvılar daha iyi


Sorgulama