Hidrolik Valf Manifold

Hidrolik Valf Manifold
Ürün ayrıntıları

Ningbo Zhenhai Finotek makine Co., Ltd önde gelen Çin Hidrolik Valf manifold üreticileri ve tedarikçileri Çin, satın almak ya da toptan özelleştirilmiş toplu Hidrolik Valf manifold bizim fabrikadan hoş geldiniz.

Hidrolik Valf manifold bir manifold birkaç Hidrolik Valf veya belirli bir gereksinim eylem ulaşmak için aktüatörler monte ayrılmaz sistemiyle eskiden. Hidrolik Valf manifold basınç boşaltma Hidrolik Valf Manifoldlar, hidrolik basınç uzaktan kumandaları hidrolik Manifoldlar, doğrudan bağlı manifoldu blok hidrolik pompa Basınç emniyet supabı için gibi birçok işlevleri veya diğer standart veya özel tasarım manifold işlevi kullanılabilir.

Hidrolik Valf manifold Finotek tarafından üretilen küçük ve Hidrolik sistem, bizim manifold yer yer kazanmak etkisi tasarımı hidrolik hortum yönlendirme geliştirir ve hidrolik çift büyük ölçüde azaltır veya bağlayıcıları dişli ve hidrolik kaçağı azaltmak.

Hidrolik Valf manifold özellikleri:

Max. çalışma basıncı: Alüminyum malzemeler için hidrolik basınç 21Mpa(210bar), hidrolik manifold çelik veya dökme demir malzemeler için 350Mpa(350bar) veya daha fazla hidrolik basınç hidrolik manifold

Pozisyon taşıdık: yanında veya altında

Kullanılabilir dişli: SAE, BSPP, MPT veya Metrik

Max. akış hızı: 0-1000ml/dak.

Hidrolik Valf kullanılabilir: Hidrolik modüler vanaları ve hidrolik kartuş vanalar

Valf çalışma sıcaklığı:-22 ° F ila 250 ° F (-30 ° C ile + 120 ° C)

Solenoid voltajı: Voltaj Toleransı % %90 110 üzerinden.

Orta: Mineral bazlı sıvılar daha iyi


Sorgulama