El hidrolik pompası

El hidrolik pompası
Ürün ayrıntıları

Ningbo Zhenhai Finotek makine Co., Ltd önde gelen Çin el hidrolik pompa üreticileri ve tedarikçileri Çin, satın almak veya özelleştirilmiş toplu toptan hoş geldiniz el hidrolik pompa bizim fabrikadan.

Hidrolik pompa özellikleri yüksek hidrolik basıncı, basınç ile taşınabilirlik kurulması hızlı el ve kolayca işletilen pompa el. Orada birçok vuruş el hidrolik pompası çeşitli küçük hidrolik güç sistemi için en etkili güç bulmak kolay verir. El hidrolik pompa tasarımı için ilk güç acil amaçla sunmak kompakt hidrolik güç ünitesi, ancak büyük hidrolik akış kapasitesi gücünü hidrolik silindirler ve araçları geniş bir yelpazede sağlar.

Finotek el hidrolik pompa serisi yeti el ve hiçbir güç kaynağı sağlanan süre kapalı hidrolik sistemde yüksek basınç oluşturmak için iki yönlü, kolayca dönmek. Basınç kolu tahrikli pistonlu doğrudan bağlanmak için daha küçük çaplı sıvı piston büyük çaplı el arasındaki pompa yapar alan oran artırmış olursunuz. El hidrolik pompa bu tür sabit Bankası ile firma kendi konumunu korumak için eklenir.

Belirtme-in el hidrolik pompası:

Güç: Hidrolik yağlar

Marka: Finotek veya OEM

Max. Çalışma basıncı: 21Mpa

Akış (başına kontur döngü): 4-18cc/başına inme, veya isteğe bağlı

Yükleme konumu: sabit pozisyon için sağlam bir temel ile bağlantı dişli

Kartuş el pompası kavite: 10-2 boyutu

Ortam sıcaklığı: -30 ile + 80 (° C) NBR O-halkaları için

Önerilen orta filtreleme: ISO 4406 standart, temizlik sınıfı: 20/18/15


Sorgulama