Kartuş el pompası

Kartuş el pompası
Ürün ayrıntıları

Ningbo Zhenhai Finotek makine Co., Ltd önde gelen Çin kartuş el pompa üreticileri ve tedarikçileri Çin, satın almak ya da toptan özelleştirilmiş toplu kartuş el pompası bizim fabrikadan hoş geldiniz.

Kartuş el pompası pompa kolu ile konut bağlı tarafından işletilen kartuş, tarzıdır. Pompa kolu mevcuttur ücretsiz çıkarılabilir veya mandallı kartuş için el pompası. Yüksek hidrolik basınç ve akış tanıtıcısı tarafından pompa, basınç aralıkları 0Mpa için oluşturulan kontur başına içinde 20cc akışını ile 25Mpa. İtme kolu felç pompa doldurur ve ters yönde kontur hidrolik sıvı, 1 bağlantı 2 bağlantı noktası noktasına hidrolik akımları ve 2 kontrol etmek için 1 geri dönüş basıncı deşarj. Finotek kartuş el pompası tutarak, alt sızıntı ve daha uzun baskı tutmak ve kolayca operasyonu avantajı var.

Finotek kartuş el pompası daha yüksek talep ve güvenilir çalışma gereksinimi endüstriyel uygulamalar için tasarlanmıştır. Anahtar iletişim bölümüne uygun ve uzun hizmet beğenmek için sertleştirilmiş kadar hassas işleme parçalarıdır. Kartuş el pompası montaj 360˚ ve herhangi bir kısıtlama dönüşü ile kullanılabilir. Normal mühürler Buna N da Teflon, Viton için de dahil olmak üzere temel O-ring olarak isteğe bağlı.

Belirtme-in kartuş el pompası:

Güç: Hidrolik yağlar

Marka: Finotek veya OEM

Max. Çalışma basıncı: 21Mpa

Akış (başına kontur döngü): 10 cc / kontur, ücret veya isteğe bağlı

Yükleme konumu: bağlantı, hiçbir Bankası sabit pozisyon için dişli

Kartuş el pompası kavite: 10-2 boyutu

Ortam sıcaklığı: -30 ile + 80 (° C) NBR O-halkaları için

Önerilen orta filtreleme: ISO 4406 standart, temizlik sınıfı: 20/18/15


Sorgulama