Hidrolik Valf Blok

Hidrolik Valf Blok
Ürün ayrıntıları

Ningbo Zhenhai Finotek makine Co., Ltd önde gelen Çin Hidrolik Valf Blok üreticileri ve tedarikçileri Çin, satın almak ya da toptan özelleştirilmiş toplu Hidrolik Valf bloğuyla bizim fabrikadan hoş geldiniz.

Hidrolik Valf Blok için genellikle yüksek Karbonlu çelik için daha yüksek basınç, alüminyum orta hidrolik basınç için yapılmış Hidrolik Valf yükleme bloktur. Orada birçok iç kanalları veya pasajlar nereye-ebilmek var olmak kesmek veya herhangi bir talep için tam dilled hidrolik tasarım çalışması, sadece olan bir Hidrolik Valf blok boyunca her devre hidrolik sıvı dağıtır söylüyorlar. Hidrolik basınçlı petrol akışının üzerine monte hidrolik kontrol vanaları ve hortumlar için iş cihazlar, hidrolik pompa, Hidrolik motor veya silindir gibi belirli bazı tür üzerinde hidrolik yağ akar tarafından düzenlemedir.

Finotek Hidrolik Valf bloktur özel tasarlanmış kullanılabilir, valf konum, boyut ve diğer konektörler veya bağlantı belirli uygulama karşılamak için uygun konuma bulabilirsiniz. Çok etkili Hidrolik Valf Blok dişli ve yüzey O yüzüğü sızdırmazlık için küçük, kompakt, çok pişmiş bağlantısı olmalıdır.

Hidrolik Valf Blok Özellikleri:

Güç: Hidrolik yağlar

Marka: Finotek veya OEM

Max. çalışma basıncı: Alüminyum materails21Mpa(210bar) Hidrolik Valf Blok, hidrolik manifold çelik malzemeleri 350Mpa(350bar) veya daha yüksek

Max. akış hızı: 0-1200ml/dak.

Vana kullanılabilir: Modüler Hidrolik Valf, dişli bağlantı hidrolik kartuş vavle, diğer Vana subplate

Ortam sıcaklığı: -30 ile + 80 (° C) NBR O-halkaları için

Önerilen orta filtreleme: ISO 4406 standart, temizlik sınıfı: 20/18/15


Sorgulama