Ningbo Zhenhai Finotek Machinery Co., Ltd makine parçaları ve hidrolik komponentler sağlayan bir kurulan 10 yılı aşkın, Hidrolik Sanayi, fazla deneyimi şirketidir. Finotek malzemeleri çoğu hidrolik ekipmanları, Hidrolik Valf, güç paketleri, ilgili hidrolik bileşenler, ayrıca hidrolik birkaç uluslararası şirket için önemli bir tedarikçi olmak için ve makine alanlar.


2006 yılında kurulan, biz kendimizi bizim olağanüstü hizmet ve kaliteli ürün ile müşteri ilişkileri kapatmak için geliştirmekteyiz. Biz de dahil olmak üzere ürünler tedarik: Hidrolik Manifold, Hidrolik Valf, Hidrolik sistem, hidrolik güç ünitesi, hidrolik güç ünitesi, hidrolik ekipmanları, hidrolik alet.


Biz kapalı birçok sanayi alanlarındaki tüm müşterilerimizin gereksinimlerini hızlı bir tepki sunuyoruz: Hidrolik Sanayi mobil uygulamalar, tarım ve Ormancılık makineleri, inşaat makinaları, gıda sanayi, kaldırma, deniz, makineleri, madencilik, Offshore, plastik makine, işleme makinaları, demiryolları, yenilenebilir Rüzgar enerjisi, Ulaştırma dağıtım sanayî, vb.


Finotek makine Misyonumuz:
> Standart ve özel hidrolik bileşenler, sistemleri ve mühendislik çözümleri sunan müşterilerimizden gelen çeşitli gereksinimlerini karşılamak için tutma
> Tavsiye, tasarım, yükleme veya onarım hizmeti ile müşterilerimize sunmak için deneyimli mühendisleri ile.
> En düşük maliyet ve sürekli ürün geliştirme sağlayan ürünler korumak için. Sürekli onların iş ve Pazar tüketmek için müşterilerimize yardımcı müşterilerimiz ile uzun vadeli ilişkiler bina.